Стартапи

Стартапи

Реалізація бізнес-проекту "під ключ",організація запуску з подальшим локальним супроводом

Якщо ви давно мрієте про власну справу, але не наважуєтеся зробити перший крок – ми можемо вам допомогти. Вже кілька років ми займаємося розробкою стартапів. Ми ведемо проект від ідеї до її втілення в життя.

На наш погляд, успішний стартап повинен включати:

  • Бізнес-ідею, яка користуватиметься попитом. Оскільки стартап не може бути банальним – в перспективі він обов’язково має займати незаповнену нішу на ринку.
  • Актуальність для цільового споживача. Стартап повинен мати свою чітко визначену цільову аудиторію і відповідний ринковий сегмент для охоплення, оскільки це продукт, який матиме власне позиціонування на ринку;
  • Постійну інформаційну підтримку проекту для пошуку і підтримки цільової аудиторії;
  • Креативну і відповідальну команду, яка вміє мислити стратегічно.
  • Інвестиції. У сфері стартапів інвесторів називають бізнес-ангелами, оскільки вони вкладають кошти в бізнес ще на етапі становлення ідеї, задля отримання прибутку в перспективі.

Які етапи ви пройдете з нами в реалізації стартапу?

І. Pre-startup – період від моменту зародження ідеї до визначення її чітких параметрів. Протягом цього часу з'являється ідея та її основний посил, а також вивчається ринок і складається план проекту, визначається цільова аудиторія та необхідні розміри інвестицій.

ІІ. Створення технічного завдання та варіантів запуску стартапу.

ІІІ. Startup стадія – поетапна підготовча робота, власне запуск проекту та початковий період його роботи.

IV. Стадія росту та розширення – стартап займає стійку позицію на ринку та рухається до завоювання обраної ніші під супроводом нашої компанії.

  • Поширити у соціальних мережах
Авторизуватися на сайті

Забули пароль?

Зареєструватися Таємним покупцем

Забули свій пароль? Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля.

Повернутися до сторінки Входу

Close