21-22 квітня

БІЗНЕС-ПЛАТФОРМА

Готельно-розважальний комплекс «V&P»
Готельно-розважальний комплекс «V&P»
м. Хуст

БІЗНЕС-ПЛАТФОРМА

Територія нетворкінгу, систематизації та живого спілкування

Це інноваційний захід, що покликаний: прокачати, перезавантажити та допомогти!

Ми: об’єднаємо людей навколо важливих бізнес-питань, розберемо ключові моменти оптимізації бізнес-процесів, створимо круті умови для ефективного нетворкінгу!

А головне – сформуємо середовище для інтенсивного навчання та активного діалогу.

Ви: повернетесь із чіткою картиною щодо ринку, на якому функціонує ваш бізнес, цільової аудиторії та методів позиціонування продукту і бренду. Систематизуєте власні знання та підходи до ведення бізнесу, отримаєте нові знайомства та можливість партнерських домовленостей. І, що важливо, розповісте власну історію компанії та надихнетесь на нові звершення!

Є безліч шляхів покращення бізнесу - обирай свій!

Варто стати учасником

 • Куди далі?

  Ви власник чи управлінець бізнесу і з певних причин не можете сформувати подальший напрямок руху компанії. Потрібні ідеї, інструменти та аналітика для розуміння подальшої стратегії.

 • Прагну розвитку!

  Налагоджена система працює, є час та натхнення на розвиток чи розширення. Проте немає чіткої картини впровадження ідей, є сумніви щодо релевантності обраних інструментів. Потрібен поштовх та експертна думка.

 • Де та з ким працюю?

  Ви прагнете чітко розуміти ринок, у якому функціонує компанія та його основні тенденції. Також вам потрібно розуміти хто є вашим клієнтом та як працювати зі сформованою цільовою аудиторією.

 • На Ви з маркетингом

  Не знаєте як обрати правильну маркетингову стратегію для позиціонування бренду. Бажаєте чітко розуміти етапи, інструменти та результати її реалізації. Хочете навчитись аналізувати, які методи спрацюють, а які ні та від чого це залежить.

0

спікерів

0

дні

0

учасників

позитивних вражень

Спікери

Професіонали міжнародного рівняСергій Трахачов

ПОЛІНА ФЕДОТОВА

Керівник проектів

Тема: "Як шукати «зірок», або правильний підбір співробітників"

Старший керівник проектів у кадровому агентстві HURMA recruitment. Має 6 років досвіду роботи в ресторанній сфері та пройшла шлях від тренінг-менеджера до директора по персоналу у мережі ресторанів Чайхана «Павлин Мавлина». Розповість про те, як правильно знайти і підібрати саме свого зіркового працівника.

Оксана Марусич

АЛІНА СЕРЕДІНА

Маркетинговий стратег

Тема: "CRM-стратегія за 60 хвилин" та "Програми лояльності"

Консультант з CRM та автоматизації маркетингу в консалтинговій компанії «Like4Like Foodservice consulting». Курує проекти розробки CRM-системи від стратегії до реалізації, включаючи програми лояльності і блок бізнес-аналітики. Вона пояснить, які можливості дає CRM-система і як її вибрати, а також допоможе розібратися в підходах до програм лояльності.

КАТЕРИНА БАЛАНОВСЬКА

Директор консалтингової компанії

Тема: "7 точних кроків побудови системного бізнесу"

Директор Visotsky Consulting Kiev, сертифікований лектор Visotsky Consulting, лектор Школи топ-менеджерів. Увійшла в ТОП-100 успішних жінок України 2016 року і TOP-500 MOST POWERFUL WOMEN IN UKRAINE. Розкриє тему побудови системного бізнесу та використання інструментів управління.

ОКСАНА ДОЛГОВА

Бізнес-тренер

Тема: "Задачі: поточні vs стратегічні, - як встигнути все"

Сертифікований бізнес-тренер компанії BogushTime. З 2010 року успішно проводить тренінги та майстер-класи, має особистий досвід керування персоналом та фінансами, активних продажів і маркетинг-менеджменту. Надає експертні послуги у сфері психології для телевізійних та радіопрограм. Представить методику планування часу для себе та команди.

ОЛЕКСАНДР ЗАГОРУЙКО

Генеральний директор маркетингової компанії

Тема: "Як продати бренд"

Генеральний директор MyProfi Marketing Company. Протягом 4 років працював кризовим менеджером у фінансово-промисловій групі, має досвід підготовки і ротації кадрів, стандартизації та систематизації роботи компаній та установ. Вважає, що бренд стає цінним, лише коли ми знаємо, як його продати.

КАТЕРИНА ЄРМІЛОВА

Консультант по контент-маркетингу

Тема: "Контент-стратегія: від ідеї до реалізації"

Консультант по контент-маркетингу в консалтинговій компанії «Like4Like Foodservice consulting». Займається розробкою контент-стратегії для брендів, створює методичні матеріали для роботи маркетингу в соціальних мережах, а також бере участь у розробці платформ бренду і створення концепцій. Розкаже, як реалізувати ідеальну контент-стратегію.

ВАДИМ ГОНЧАРОВ

Засновник бутікового digital-агентства

Тема: "Побудова системного digital-маркетингу"

Спеціаліст з побудови системного digital-маркетингу з 6-річним досвідом у сфері інтернет-маркетингу. Є засновником та керівником бутікового digital-агентства. Працює з компаніями – лідерами на ринку СНГ та управляє бюджетами понад $150 000 на місяць. Говоритиме про те, як вибудувати максимально ефективну маркетингову стратегію в мережі Інтернет.

Програма Платформи

У посиланні на скачування файл формату .pdf

Вартість квитка

У вартість не включено: проживання та транспортування!3500 грн.
Зареєструватись

Від 3 квитків – знижка 10%

У вартість квитка входить:

 • навчання
 • супровідний матеріал
 • харчування
 • кава-брейки
 • розважальна програма
Будь ласка, заздалегідь забронюйте номер

Способи оплати

 • Карта ПриватБанку: 4627 0551 0007 0571 (Загоруйко Олександр)
 • Номер розрахункового рахунку:
  • ЄДРПОУ: 40560221
  • Р/р: 26004053924379 ПАТ КБ «ПриватБанк»
  • МФО: 312378

Перед тим як здійснити оплату, будь ласка, проінформуйте нас попередньо зателефонувавши за номером +38 (050) 552-55-56 або надіславши листа на platforma@myprofi.com.ua

Партнери

Партнери та спонсори Бізнес-платформиАвторизуватися на сайті

Забули пароль?

Зареєструватися Таємним покупцем

Забули свій пароль? Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля.

Повернутися до сторінки Входу

Close