RestArt Forum - 2017. Искусство Ресторанного Менеджмента

 RestArt Forum - 2017. Искусство Ресторанного Менеджмента
  • Блог
  • Опубліковано 15.09.2017

RestArt Forum 2017 - Мистецтво Ресторанного Менеджменту - потужний форум для рестораторів, який пройде 27 і 28 вересня в Києві.

Всесвітньо відомі лідери ресторанної індустрії вперше в Києві розкриють теми управління успішним рестораном:

  • Нові тренди в ресторанному менеджменті. Рентабельність через гостинність і сервіс нового покоління.
  • Управління кухнею. Від одного ресторану до мережі.
  • Сервіс повинен продавати.
  • Зміни та нові можливості у сфері гостинності.
  • Практичні поради на основі кращих ресторанних практик світу.

Унікальні майстер-класи, практичні заняття від шеф-кухарів і керівників найвідоміших ресторанів США, Великобританії та Іспанії.

Як часто вам доводиться відповідати на дрібні питання своїх працівників з серії: «Де чисті келихи?», «Чому запізнюється хостес?», «У мене вираховуватимуть із зарплати гроші на обід?». Як часто ви, як керівник, нервуєте і відволікаєтеся, тому що «в цьому ресторані ніколи нічого не лежить на місці і ніхто ні за що не відповідає!»? Як зробити, щоб працювали не тільки посадові інструкції, але люди дійсно були активні, відповідальні і цінували ресторан?

У рамках форуму RestArt  учасники переконаються, що управляти закладом - не тільки набір щоденних задач, а й вибудувана система, в якій кожен співробітник чітко розуміє свої роль і завдання.

Чому варто прийти?

RestArt Forum 2017 цікава і насичена програма, досвідчені експерти ресторанного бізнесу та 2 дні максимально інформативного наповнення, які допоможуть назавжди змінити ваш ресторан. Топ-спікери ресторанного бізнесу з США і Великобританії розкажуть про структуру, організацію та контроль сервісу, що приносить прибуток. Учасники заходу отримають тільки практично перевірені ресторанні кейси та інсайти з усього світу, що підтверджені успішним втіленням у реальність. 

Спікери RestArt Forum 2017

Эймон Роки - понад десять років очолює кращі ресторани Нью-Йорка. В останні роки - генеральний менеджер мішленівського Betony в Midtown Manhattan, де розробив знамениту коктейльну карту.

Джон Кадье - розробник меню 20 ресторанів 4х різних брендів, включаючи всесвітньо відому мережу Burger & Lobster. Джон розробляє нові концепції, страви, займається плануванням і розвитком бізнесів.

Марк Палмер - маркетинговий геній з Великобританії. Має досвід роботи маркетинг директором, директором з розвитку Burger King, Union Hand-roasted coffee, United Biscuits.

Хави Эстевеса - кращий молодий шеф за версією Конгресу Madrid Fusión в 2016 році, власник і шеф-кухар La Tasquería de Javi Estévez, фіналіст телевізійної Top Chef. Один з найзнаменитіших шефів Іспанії і бренд-амбасадор Alimentos de Madrid M Productos Certificados.

У вас є унікальна можливість придбати квиток на "RestArt" у MyProfi зі знижкою 10%. 

Обов'язково повідомте нас перед тим, як зробити платіж за номером 050 552 5556

Інформація про подію: https://restartforum.com/

  • Поширити у соціальних мережах
Авторизуватися на сайті

Забули пароль?

Зареєструватися Таємним покупцем

Забули свій пароль? Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля.

Повернутися до сторінки Входу

Close