Платформа рестораторів: стартуємо!

Платформа рестораторів: стартуємо!
  • Блог
  • Опубліковано 06.07.2017

9-10 вересня в готельно-розважальному комплексі «V&P» у м. Хуст пройде масштабна 2-денна Платформа рестораторів. Ділимося ідеєю, процесом реалізації та прогнозами!

На Закарпатті дуже багато цікавих та автентичних продуктів, оригінальних закладів, креативних людей і самобутньої природи…. Однак повністю відсутня комунікація. Тут все ще панує дух конкуренції, хоча за межами регіону вже кілька років існує тенденція до консолідації.

Саме тому виникла ідея організації заходу, на якому ресторатори, управляючі, шеф-кухарі та маркетологи могли б зустрітися, обмінятися досвідом і контактами, обговорити актуальні питання, отримати нові знання та, зрештою, разом придумати, як забезпечити на Закарпатті незмінно якісний  сервіс і сильне позиціонування бренду.

Платформа рестораторів, окрім того, залучає фахівців з усієї України. Кожен з них – лідер у своїй галузі з немалим списком професійних перемог і досягнень.

Ще один важливий мотив цього заходу – позиціонування регіону. Хочеться сказати всій Україні, що ми також маємо хороші ресторани, вчимося, працюємо над власним вдосконаленням і маємо, що дати споживачу.

На сьогодні вже є кілька підтверджених спікерів, ряд попередніх домовленостей та команда людей, що активно працюють над організацією Платформи.

Вже зовсім скоро підготуємо детальну інформацію та умови участі! 

 

Олександр Загоруйко

  • Поширити у соціальних мережах
Авторизуватися на сайті

Забули пароль?

Зареєструватися Таємним покупцем

Забули свій пароль? Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля.

Повернутися до сторінки Входу

Close