"Navigator" - новий проект від компанії "MyProfi"!

"Navigator" - новий проект від компанії "MyProfi"!
  • Блог
  • Опубліковано 22.03.2017

Успішний бізнес сьогодні неможливий без соціальної відповідальності. Особливо це актуально у сфері бізнес-консалтингу. Спілкуючись щодня з десятками підприємців, власників бізнесу та працівників, ми, як ніхто інший, розуміємо необхідність певної віддачі у суспільство, корисного ефекту не лише для клієнтів, а й для широкого загалу.

Саме тому компанія «MyProfi» розпочинає проект «Navigator», в рамках якого відбуватиметься безпосередня співпраця зі студентством у двох напрямках: обговорення в університеті, на яких ми будемо ділитися власним досвідом й піднімати актуальні питання, та воркшопи, які передбачатимуть створення студентських робочих груп та їх залучення до виконання реальних проектів компанії. Таким чином молодь вже з перших курсів зможе долучатися до практичної роботи, що дозволить швидше визначитися із бажаним напрямом діяльності та розставити пріоритети у навчанні, зрозуміти, на що звернути більше уваги, які додаткові знання отримати.

Наразі ми вже розпочали роботу зі студентами економічного факультету УжНУ, першим кроком якої стала лекція для першокурсників всіх спеціальностей. Високий рівень комунікації під час лекції та позитивна віддача зі сторони студентів зайвий раз підтвердили потрібність та правильність такого проекту. І якщо ця лекція носила загальний ознайомчо-мотиваційних характер, то наступна буде вже більш предметною і включатиме розбір питань бренду компанії, корпоративної культури та філософії, маркетингу і реклами, HR, мотивації, стандартизації у бізнесі тощо.

З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі та готуємо чимало цікавого :)

  • Поширити у соціальних мережах
Авторизуватися на сайті

Забули пароль?

Зареєструватися Таємним покупцем

Забули свій пароль? Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля.

Повернутися до сторінки Входу

Close