Тренди та плани: чого очікувати у 2017 році

Тренди та плани: чого очікувати у 2017 році
  • Блог
  • Опубліковано 26.01.2017

Календар компанії «MyProfi» вже детально розпланований на 2017 рік тренінгами, семінарами, святами, навчаннями та відкриттями. Про те, з яких світових трендів та прогнозів виникли ці задуми, читайте далі.

1. Інвестування у співробітників

Світове бізнес-середовище зрештою сприйняло істину, яку досі пропагували лише деякі компанії в найрозвиненіших країнах: чим комфортніші умови праці ви створюєте для своїх працівників, тим більший прибуток матиме компанія у довгостроковій перспективі. Мова йде не просто про зручні стільці та смачну офісну каву. Комфортна робота – це ще й постійне навчання і розвиток, мотивація, позитивний клімат у колективі, перспективи кар’єрного росту, достойна оплата праці і, зрештою, відчуття приналежності до чогось великого, значущості власного вкладу.

Потреба у розвитку персоналу відчувається вже й на місцевому ринку. Саме тому цього року ми не обмежимося невеликими тренінгами для окремих закладів, а будемо двічі проводити масштабний 3-денний тренінг «Стандарти обслуговування у ресторанах та кафе».

Звісно ж компанія «MyProfi» вкладає, перш за все, у власних працівників. З цією метою наступного місяця запланована поїздка команди до Києва на потужне навчання та обмін досвідом з маркетингу «The MarketingJazzz Fest».

2. Розширення бізнесу

В останні роки досить поширеною тенденцією у бізнес-середовищі було застосування стратегії мінімізації витрат для підвищення продуктивності діяльності компанії та її подальшого розвитку. Однак прогнозується, що у 2017-2018 роках новий бізнес-напрямок – стратегічне зростання за рахунок розширення діяльності.

На Закарпатті ця тенденція має особливість: тут чимало талановитих майстрів,  які виготовляють якісні та оригінальні вироби, однак, досягнувши максимуму своїх можливостей, не знають, як перетворити захоплення у високодохідну справу. Семінар «Як почати власну справу» буде присвячений питанням старту і масштабування бізнесу, пошуку фінансування та базовим навикам з управління.

Слідує тренду і «MyProfi»: на жовтень заплановане відкриття філії компанії у Вінниці, над чим вже розпочалась робота.

3. Консолідація замість конкуренції

Конкуренція у бізнесі починає поступатись місцем обміну знаннями та інформацією. Прогресивні управлінці розуміють, що перейнявши передовий досвід і умовно розділивши між собою зони діяльності, зможуть краще задовольнити зростаючі потреби клієнта та досягнути більшого успіху.

Саме для цього у липні 2017 року ми організовуємо HR Camp: керівники вищих рівнів з різних сфер з’їдуться на цей захід, аби обговорити головні проблеми в управлінні працівниками, перспективні напрямки навчання персоналу, нюанси організації роботи в колективі, мотивацію та ще чимало актуальних питань.

А під кінець року поговоримо про напрямки розвитку туризму і найкращі способи його популяризації в рамках круглого столу на тему «Туризм у регіоні».

4. Автентичність замість сліпого слідування моді

Клієнт в умовах широкого вибору стає дедалі вимогливішим. Йому вже не цікаво мати те, що є у всіх, - він хоче щось нове, оригінальне, самобутнє. Тому підкреслення місцевих особливостей сформувалося як тренд 2016-2017 років.

«Синевирський перевал» - заклад, над створенням якого вже кілька місяців активно працює команда «MyProfi», буде повністю пронизаний духом Карпат і демонструватиме гостям місцевий колорит та турботу.     

 Окрім того, в робочому календарі наразі ще кілька важливих подій: відкриття закладу «Cherry», святкування дня народження компанії «MyProfi» та підсумки її діяльності на 2017 рік. Але про це – трошки пізніше. 

  • Поширити у соціальних мережах
Авторизуватися на сайті

Забули пароль?

Зареєструватися Таємним покупцем

Забули свій пароль? Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля.

Повернутися до сторінки Входу

Close