Для чого вирощувати справжніх управлінців – рано чи пізно вони захочуть піти?

Для чого вирощувати справжніх управлінців – рано чи пізно вони захочуть піти?
  • Блог
  • Опубліковано 13.12.2016

Взяти за основну мету виростити професіонала своєї справи, передати йому потрібні навики, мотивувати, підтримувати починання і показати, що не варто боятись робити помилок – ось в чому справжнє покликання керівника, незалежно від сфери діяльності, особистих якостей чи кількості персоналу. Мабуть, вміння і бажання підготувати справжніх управлінців – це якісний показник його успішності,  здатність тримати в тонусі та надихати на постійний розвиток і роботу над собою – це вже додаткова риса творчості. Ну, а відсутність страху, що учень колись перевершить учителя і, можливо, навіть покине компанію – ознака справжньої мудрості.

У нашій команді не бояться вкладати всі зусилля у розвиток людей, підкреслювати їх сильні сторони, не допускати емоційного вигорання та дивувати нестандартними завданнями з дуже обмеженими дедлайнами. Інші підходи були б і дивними в  компанії, яка заснувала власний Тренінговий центр, постійно бере участь у всеукраїнських форумах та навчаннях, активно долучається до регіональних ініціатив та обслуговує десятки компаній, пропрацювавши на ринку трохи більше двох років.

Але, якщо все так зрозуміло, і існує свого роду панацея успішності керівника, чому всі менеджери не дотримуються такого простого алгоритму?  У цьому нелегкому процесі управлінець зіштовхнеться з багатьма ризиками та причинами, чому не варто: рангові виклики, брак часу, недовіра і головне – справді хороший менеджер колись піде, і всі матеріальні та моральні зусилля керівника будуть знівельовані. Так ось, не варто слідувати такій логіці. Виділяйте ключових людей, виховуйте в них лідерські якості, випробовуйте абстрактними завданнями і діліться досвідом. Якщо працівник захоче піти – тут три варіанти. По-перше, він  настільки виріс, що відкриває власну справу і за нього можна порадіти. З власного досвіду можемо стверджувати, що на такому етапі часто залишаються дружні стосунки, і навіть можлива вигода від подальшої співпраці. По–друге, працівник втратив мотивацію. Свідомих працівників найбільше тримають нематеріальні стимули, отож підвищення по кар’єрній драбині чи, навіть, пропозиція партнерства у фірмі  забезпечить вам роботу, орієнтовану на прогресивний результат. По-третє, може бути цілий набір зіркової хвороби, звичайне переслідування більшої наживи чи небажання нести всю відповідальність, яку ви покладаєте. Тоді це не ваша ключова людина, і навіть якщо, з точки зору почуттів, буде важко, холодний управлінський розрахунок дозволить вам відпустити  такого працівника. У будь-якому разі – воно варте того!

З ризиками ми визначились, а які переваги такого підходу у побудові команди? Шлях на якомусь етапі однозначно буде здаватись важким – простіше все робити самому, тоді ви точно прогнозуєте результат, десь економите час та не залежите від багатьох суб’єктивних факторів. Але в той же час ви свідомо обмежуєте масштаби розвитку своєї компанії і скорочуєте портфель можливих послуг. Великий набір хороших виконавців – це тільки тимчасова зручність, адже світ розвивають художники та стратеги. Довіряйте справді своїм людям – вони додають нового дихання кожному процесу, тримають вас у тонусі, адже постійний розвиток формує все складніші запити, і починають застосовувати нові підходи у вирішенні, здавалось би, звичних питань. Вмотивовані менеджери готові працювати на результат, тому залучайте їх при розробці стратегії, а не тільки делегуйте тактичні завдання. Цілеспрямовані працівники готові брати на себе відповідальність, налагоджувати ефективний робочий процес, транслювати ваші переконання решті колективу та викладатись завжди трохи більше, ніж вимагається.

Ще дуже важливий момент – тільки з такими управлінцями можна розділити справжню місію та цінності компанії,  розвивати її та передбачати потрібні зміни, що диктуються ринком та соціальною складовою.

Отже, рекомендуємо, перш за все, вкладати в людей і вирощувати справжніх професіоналів навіть з ризиком залишитись за штурвалом одному.

 

Тренінговий центр "MyProfi"

  • Поширити у соціальних мережах
Авторизуватися на сайті

Забули пароль?

Зареєструватися Таємним покупцем

Забули свій пароль? Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля.

Повернутися до сторінки Входу

Close