Про нас


MyProfi – це молода та професійна команда, яка надає кваліфіковану допомогу власникам малого та середнього бізнесу в питаннях стратегічного та оперативного управління. Використовуючи комплексний підхід та власний практичний досвід, ми допомагаємо налагодити усі організаційні моменти, без яких неможливий розвиток та ефективна робота бізнесу.

Наше головне завдання – зробити роботу бізнесу клієнта злагодженою як годинник, підвищити його прибутки та покращити якість надання послуг. Ми детально вивчаємо ринок, на якому працює підприємець, робимо його глибокий аналіз та пропонуємо готові рішення щодо суттєвого поліпшення та розвитку бізнесу нашого партнера. 

Ми працюємо на ринку вже з 2014 року, постійно розширюємося, збільшуємо кількість послуг та підвищуємо якість роботи з замовником.

Наші клієнти – це готельно-ресторанні комплекси, магазини, будівельні компанії, заклади громадського харчування та виробничі підприємства.


Напрямки нашої роботи:


Наші цілі:


Ми переконані, що будь-яка компанія може досягти успіху в бізнесі, якщо прагнутиме до вдосконалення та безперервного розвитку. Саме завдяки професійному консалтингу можна тримати руку на пульсі усіх найважливіших процесів як всередині бізнесу, так і на зовнішньому ринку.


НАША КОМАНДА

 

Віталія Лизень Віталія Лизень Керівник операційного відділу
Маріанна Дробиняк Маріанна Дробиняк Керівник відділу маркетингу
Олександр Загоруйко Олександр Загоруйко Директор компанії

Авторизуватися на сайті

Забули пароль?

Зареєструватися Таємним покупцем

Забули свій пароль? Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти. Ви отримаєте посилання для створення нового пароля.

Повернутися до сторінки Входу

Close